X
تبلیغات
زولا

مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به استرالیا ، اقامت

تور ارمنستان تور لحظه آخری و ارزان ارمنستان و ایروان


برای رانندگی در تور ارزان ارمنستان  می باید گواهینامه ملی آن یا یک گواهینامه بین المللی (I D P) در اختیار داشته باشید. (I D P) یک مجوز بین المللی برای رانندگی است که دارندگان آن قادر خواهند بود بدون نیاز به گذراندن دوره های آموزش رانندگی یا شرکت در امتحانات راهنمایی و رانندگی در بیش از 160 کشور جهان رانندگی نمایند، مضاف بر اینکه این مجوز به عنوان یک سند معتبر بین المللی، می تواند تعیین و تأیید کننده هویت دارنده آن به شمار آید. اضافه می نماید متقاضیان این نوع گواهینامه می توانند در داخل کشور با مراجعه به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران معاونت راهنمایی و رانندگی و با ارائه گواهینامه ایرانی معتبر خود، نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.

جهت اطلاع از بیماری های مخصوص به این کشور به سایت سازمان بهداشت جهانی مراجعه کنید.

سعی کنید ازآبهای بسته بندی استفاده کنید.

وقتی در حال خرید هستید، احتمالا از سوی فروشنده تشویق می‌شوید که تمام اجناسی را که دیده‌اید، خریداری کنید. حتی ممکن است تمام اجناس مشابه را تک تک به شما معرفی کنند. این رفتار می‌تواند کمی اذیت‌کننده باشد مخصوصا زمانی که شما اصلا قصد خرید ندارید. با این اوصاف سعی کنید همیشه مودب باشید. لبخند بزنید و به فروشنده بگویید که مایل به خرید جنس نیستید. بهتر است سریعا محل را ترک کنید چون دوباره سیر معرفی تمام اجناس فروشگاه به شما از سر گرفته می‌شود.

واحد پول ارمنستان درام است به همین دلیل تمام فرآیند‌های خرید و فروش درتور ایروان توسط درام انجام می‌شوند. با این حال یک یا دو فروشگاه ایروان ارز کشور‌های دیگر را از شما قبول می‌کنند. بهتر است برای پیشگیری از بروز هر گونه مشکل از قبل درام تهیه کنید. اگر خرید ارز را پشت گوش انداخته‌اید، نگران نباشید. در بیشتر فروشگاه‌های بزرگ ایروان مراکز کوچکی برای تبادل ارز قرار داده شده‌است.

ارمنستان

چنانچه در این کشور دچار حوادثی مثل سرقت پول یا مدارک مسافرتی شدید، ضروری است قبل از هر کار موضوع را به اطلاع پلیس محل برسانید و گزارش پلیس را در این رابطه دریافت نمائید. بدیهی است گزارش رسمی پلیس، به شما امکان خواهد داد موضوع را در نهاد های مربوطه به نحو موثرتری پیگیری نمائید.

ارمنستان

حتی الامکان سعی کنید به اصطلاح "توی چشم نباشید". کوله پشتی، دوربین دور گردن و عینک دودی و صندل مشخصه‌های بارز یک توریست است که برای شما چیزی جز خطر سرقت و گرانفروشی به همراه نخواهد داشت.

از هرگونه دعوا دوری کنید.

شماره و آدرس سفارت و کنسولگری‌های ایران و شماره‌های ضروری هر کشور را به همراه داشته باشید.

مهاجرت به کانادا

مزایای مهاجرت به کانادا :
    یکی از مزیت های مهاجرت به کانادا, وجود فرصت های شغلی فراوان در تمام ایالت ها و استفاده از آنها در شرایط برابر بین مهاجران و شهروندان کانادایی میباشد.مهاجران بعد از دریافت اقامت دائم کانادا مانند یک شهروند کانادایی الاصل از تمامی حقوق و مزایای اجتماعی مانند : آموزش و تحصیل در مدارس دولتی برای کودکان (بدون پرداخت هزینه) و همچنین امکانات بهداشتی و سلامتی برای تمام اعضای خانواده بهره مند خواهند بود.
    دولت کانادا درصورتی که شهروندی دچار بحران مالی, ورشکستگی و یا بیکاری شود, با کمک های خود در زمینه های مختلف کنار شهروندان خود خواهد بود.
    فردی که دارای اقامت دائم و شهروندی کانادا باشد, میتواند با فرستادن دعوتنامه برای اعضای خانواده خود برای آنها درخواست ویزای توریستی کند.به طور معمول سفارت کانادا در ایران به افرادی ویزای گردشگری می دهد که اقوام نزدیکشان در کشور کانادا اقامت دارند و در ضمن شرایطشان به شکلی است که پس از دیدار به ایران باز می گردند.
    افرادی که تابعیت کانادا دارند و پاسپورت این کشور را دریافت کرده اند, دارای پاسپورت قدرتمندی هستن و میتوانند به بیش از 100 کشور جهان بدون ویزا سفر کنند.

      هر فردی که تابعیت کانادا را داشته باشد میتواند برای تغییر شرایط و یا تنوع در کسب کار, بیزینس خود را با توجه به توافق NAFTA به آمریکا انتقال دهد. ( قرارداد تجارت آزاد آمریکای شمالی یا NAFTA )
    در صورت داشتن اقامت کانادا به مدت سه سال و زندگی در این کشور شما میتوانید به شهروند کانادایی تبدیل شوید و پاسپورت کانادایی داشته باشد.
    مهاجران تازه وارد و شهروندان کانادایی آزادی های فردی و اجتماعی برابری دارند.
    افرادی که به تازگی وارد کانادا شده اند و یا برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده اند می توانند میزان مالیات خود را در صورت داشتن یک برنامه مناسب قبل از ورود به کانادا کاهش دهند و یا مبلغ آنر را صفر کنند!
مهاجرت به کانادا ,اقامت کانادا,تحصیل در کانادا

افزایش میزان متقاضیان مهاجرت به کانادا تا سال 2014
    هر کودک کانادایی (متولد شده در کانادا) به صورت ماهانه مبلغی ( 400 دلار ) به عنوان مستمری از طرف دولت کانادا دریافت میکند.این پرداخت تا سن 18 سالگی کودک ادامه خواهد داشت.
    دولت کانادا برای افرادی که شغل خود را از دست داده اند و توانایی کار کردن را هم ندارند, در هر ماه تا 2000 دلار مستمری پرداخت میکند.
    دولت کانادا برای افراد کم درآمد و یا سالمندی که توانایی تهیه مسکن را ندارند, با استفاده از روش ها و برنامه های خود مسکن تهیه میکند.
    دولت به مهاجران و شهروندان کانادایی با استفاده از مراکز اشتغال یابی خود در زمینه پیدا کردن یک شغل مناسب کمک میکند.دولت کانادا بهترین تلاش خود را برای پیدا کردن کار برای شما انجام میدهد.زیرا در این صورت نیازی به پرداخت مزایای دوران بیکاری به شما نخواهد بود.از سوی دیگر دولت بعد از پیدا کردن کار در کانادا برای افراد و کسب درآمد از طریق کار, از شما مالیات دریافت خواهد کرد و این خود کسب درآمدی برای دولت میباشد.در صورتی که شما تمایل داشته باشید تا برای بدست آوردن فرصت های شغلی بهتر ادامه تحصیل بدهید و یا مهارت های خود را افزایش دهید, دولت کانادا شما را در این زمینه کمک خواهد کرد.
    هنگامی که شما به عنوان یک مهاجر در سرزمین کانادا حضور دارید, کمک های بسیاری از سوی دولت کانادا و یا سازمان های دولتی این کشور به شما میشود.به عنوان مثال سازمان مهاجرت کانادا و همچنین سازمان کار این کشور برای توسعه مهارت های ارتباطی شما (درصورتی که به زبان انگلیسی مسلط نباشید) کلاسهای رایگانی را برای شما برگزار میکنند.این سازمان ها کمک بسیاری در زمینه آماده سازی و تکمیل رزومه کاری, نحوه درخواست شغل و آموزش هایی در زمینه مصاحبه کاری به شما ارائه خواهند داد.همچنین در این مسیر شما میتوانید از امکانات رایگانی مانند: اینترنت, تلفن و فکس استفاده نمایید.
    در نظر گرفتن 35 هفته مرخصی زایمان همراه با حقوق از دیگر مزایای اقامت در کانادا می باشد. ( استفاده از مزایای مرخصی زایمان میتواند توسط پدر یا مادر و یا توسط هردوی آنها انجام پذیرد.)
    دولت کانادا برای شهروندان و افرادی که اقامت دائم کانادا را دارند خدمات پزشکی رایگان ارائه میدهد.آموزش و تحصیل نیز تا کلاس 11 ( مقطع دبیرستان ) رایگان میباشد.برای تحصیل در سطح عالی ملزم به پرداخت شهریه هستید.
    بعد از مهاجرت و دریافت شهروندی کانادا شما میتوانید برای کار و یا درس در آمریکا, اروپا, استرالیا و کشور های خاورمیانه و 75 کشور دیگر بدون گرفتن ویزا اقدام نمایید.